Meie meedias

8. Jun 2016

3 kuud tagasi

Salliv Kool

Hetkel toimub Erinevate Tubade Klubis Sallivuskonverents, kus läbi töötubade ja erinevate arutelude mõtiskletakse koos, milline on salliv kool ja kuidas muuta oma kool sallivamaks. ... Kuva RohkemKuva Vähem

4 kuud tagasi

Salliv Kool

Salliva Kooli meeskond soovib kõigile ilusat 1. adventi!

Detsember on hea tegemise kuu. Tee ka sina head - kutsu Salliva Kooli haridusprogramm omale kooli ning aitad muuta koolikeskkonda tolereerivamaks ja paremaks!

Lisainfo ja registreerimise leiad: sallivkool.opilasliit.ee/haridusprogrammid/

4 kuud tagasi

Salliv Kool

Salliv Kool tutvustab haridusprogramme, mida võib endale kooli kutsuda iga kool üle terve Eesti!

Haridusprogrammideks on programmid, mis põhinevad noorelt noorele põhimõttel. See tähendab, et kogutud praktikad, tunnitegevused ja kirjeldused on loodud eelkõige vanemate klasside õpilaste enda kogemuste põhjal. Iga vanuseastme jaoks on mõeldud vastav programm, et selle sisu oleks huvitav kõigile programmis osalejatele.

Programme viivad läbi noored ning igal ühel on võimalus kutsuda neid ka enda kooli. Täida ära registreerimisvorm meie kodulehel ning järgmisena võib haridusprogramm toimuda juba Sinu koolis!

Lähemalt saad lugeda kõigest Salliva Kooli kodulehel www.sallivkool.ee

5 kuud tagasi

Salliv Kool

Meie haridusprogrammide koolitajad Arette ja Janette-Johanna käisid täna Vormsi saarel rääkimas sallivusest ja viisid läbi selle teemalised töötoad!👩‍🏫👩‍🎨
Soovid, et ka sinu koolis viiakse selline töötuba läbi? Võta meiega julgesti ühendust! ☎️Täna viisid kaks külalisõpetajat Janette-Johanna Lambot ja Arette Kuuseväli Eesti Õpilasesinduste Liidust läbi kaks koolitundi sallivuse teemal. Aitäh teile!