E-sallivuskonverents 2021

Kuidas teha enda koolist salliv kool?

Eesti Õpilasesinduste Liidu projekt ,,Salliv kool” on neljandat aastat korraldamas E-sallivuskonverentsi ,,Kuidas teha enda koolist salliv kool?”. Sellel aastal keskendume küberkiusamise erinevate vormidega ning iga osaleja saab praktilisi teadmisi, kuidas seda ennetada või sellele vastu astuda. Põnevad töötoad ja inspiratsioonikõnelejad annavad muuhulgas teadmisi sellest, kuidas osavalt läbirääkida, mis ikkagi juhtub nende inimestega, kes kiusu all kannatavad ning kuidas teha koolist kool, mis suhtub kiusamisse nulltolerantsiga.

Konverents toimub 30.09.2021. Üritus toimub virtuaalselt ning on tasuta kõikidele registreerunutele. Samuti on võimalik saada koolist puudumise jaoks puudumistõendit.

Hoia jooksva infoga kursis ennast ka Facebooki evendi ürituse kaudu:

Lisaküsimuste korral pöördu julgelt sallivkool@opilasliit.ee

Registreeri ennast juba täna siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

või võta ühendust ürituse peakorraldajaga:

Dan Taidla

dan.taidla@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi

10:00 – konverentsi algus

10:15 – Avamine, kõned, Worksup keskkonnaga tutvumine ning päevakava tutvustamine

10:45 – Esimene kõneleja

11:30 – Paus

11:35 – Teine kõneleja

12:15 – Paus

12:45 – Paneel

Eesti Õpilasesinduste Liidu projekt ,,Salliv kool” korraldab küberkiusamise teemalist E-sallivuskonverentsi.

Konverentsil tutvume küberkiusamise erinevate vormidega ning iga osaleja saab praktilisi teadmisi, kuidas seda ennetada või sellele vastu astuda. Lisaks õpilastele on konverentsil osalema oodatud ka koolitöötajad!

Konverents toimub 6. mail Worksup keskkonnas. Vajadusel on võimalik saada koolist puudumise jaoks ka puudumistõend.

Konverents on tasuta!

3. mail saadetakse kõigile registreerunutele meilile konverentsi link ning täpsed juhised konverentsil osalemiseks.

Jooksvat infot ürituse kohta leiad siit.

Registreeri ennast juba täna siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

või võta ühendust ürituse peakorraldaja Dan Taidlaga

dan.taidla@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi

12:00 – Konverentsi avamine

12:10 – Ettekanne “Mis on kõige hullem, mis võib juhtuda?”

12:50 – I töötuba

14:00 – Kiire paus