Sallivuskonverents

,,Kuidas teha enda

koolist salliv kool?”

Eesti Õpilasesinduste Liidu projekt ,,Salliv kool” korraldab juba kolmandat aastat sallivuskonverentsi ,,Kuidas teha enda koolist salliv kool?”. Sellel aastal kutsume osalema kõiki inimesi, kes kooliga seotud on, seega teretulnud on nii õpilased kui koolitöötajad.

Konverents keskendub sellele, kuidas koolis osapooltega koostöös panustada kiusamisvaba kooli tekkimisele ning kuidas paranadada koolis vaimse tervise keskkonda.  Töötoad pakuvad võimalust õppida läbirääkimist, tutvustame õpilasesinduse rolli koolikiusamise kontekstis ja palju muud huvitavat.

Konverents toimub 24.09 Eesti Rahva Muuseumis Tartus. Tartusse on võimalik kohale saada meie poolt korraldatud bussidega Tallinnast, Pärnust,  Viljandist, Valgast ja Võrust. Samuti on võimalik saada koolist puudumise jaoks puudumistõendit.

Konverents on tasuta ning kohapeal on korraldatud toitlustus.

Jooksvat infot ürituse kohta leiad siit.

Registreeri ennast juba täna siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

või võta ühendust ürituse peakorraldaja Marcus Ehasoo-ga

marcus.ehasoo@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi

10:00 – Hommikukohv ja registreerimine

10:30 – Konverentsi avamine

11:00 – I inspiratsioonikõne- Mis ikkagi juhtub inimesega, keda kiusatakse?

11:30 – II inspiratsioonikõne- Näide sellest, kuidas kool sai kiusuvabaks (Hestia Mirka, Kalmetu kool, KiVa aasta kooli tiitli laureaat)

12:00 – Kiire paus

12:15 – Interaktiivne ülesanne osalejatele

13:00 – Lõuna

13:50 – I töötuba

14:55 – II töötuba

16:00 – Lõpetamine

16:30 – Lahkumine

Konverents on tasuta ning kohapeal on korraldatud toitlustus.

Jooksvat infot ürituse kohta leiad siit.

Registreeri ennast juba täna siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi

10:00 – Hommikukohv ja registreerimine

10:30 – Konverentsi avamine

11:00 – I inspiratsioonikõne- Mis ikkagi juhtub inimesega, keda kiusatakse?

12:00 – Kiire paus

12:15 – Interaktiivne ülesanne osalejatele